Yazlık ve Villa Temizliği

yazlık ve villa temizliği

Ege’nin incisi, ülkemizin en gelişmiş şehirlerinden biri olan İzmir; hem tarihiyle hem de turizm cenneti olması itibariyle her geçen yıl daha da büyümektedir. Birçok insan için gelecekte yaşamayı hayal ettiği şehirlerden biri olan İzmir’de sahil kasabalarına yapılan villa ve yazlık sayısı da artmaktadır. Buradaki yazlık ve villaların tadilat sonrası temizliği, mevsimlik temizliği profesyonel ekiplerce yapılmalıdır.

Villa temizliğinin normal ev temizliği ile karıştırılmaması gerekmektedir. Çünkü villa temizliği hem alanın genişliği hem de eşyaların durumuna göre farklılık gösterebilmektedir. Guer Temizlik olarak villa ve yazlık temizliği alanında da iddialıdır. Yılların tecrübesi ve birikimiyle villa ve yazlık temizliğinde de İzmir’de ilk akla gelen firma olduk.

Guer Temizlik çalışanları olarak öncelikle işimizi severek yapıyoruz. Müşteri memnuniyetine çok önem veriyoruz. Yıllardır profesyonel ekiplerle çalışıyoruz. İşini hızlı ve iyi yapan çalışanlarımızla İzmir’de villa temizliği, yazlık temizliği, köşk ve yalı temizliği hizmeti veriyoruz. Uçanlar Temizlik Şirketi olarak sizlere kaliteli temizlik ve güveni bir arada sunmayı ilke ediniyoruz.

Diğer Hizmetlerimiz

Sizin İçin En İyi Temizlik Hizmeterimizi Sunuyoruz.